Asiantuntijat

Tilintarkastaja on ensisijaisesti yhteisön osakkaiden luottohenkilö

Assistentit

Aleksi Harju

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | aleksi.harju@tiliextra.fi

Emmi Kinnunen​

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | emmi.kinnunen​@tiliextra.fi

Katja Kuivaniemi

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | katja.kuivaniemi@tiliextra.fi

Otto Luoma​

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | otto.luoma@tiliextra.fi​

Miro Niska​

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | miro.niska@tiliextra.fi

Joni Aalto

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | joni.aalto@tiliextra.fi

Keiju Frantzi

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | keiju.frantzi@tiliextra.fi​

Lotta Luntinen

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | lotta.luntinen@tiliextra.fi

Julia Tommola

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | julia.tommola@tiliextra.fi

Voimmeko olla avuksi?

Ota yhteyttä suoraan tilintarkastajiimme tai toimiston numeroon 09 752 1422.
Voit myös jättää yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Tiliextra Oy:

  • PRH:n hyväksymä tilintarkastusyhteisö
  • päätoimialana tilintarkastus jo vuodesta 1977
  • erikoistunut PK-yrityksiin ja asunto-osakeyhtiöihin
  • kuuluu kotimaiseen Tilintarkastus.fi -asiantuntijaketjuun
  • Suomen Asiakastiedon paras platina-sertifikaatti
Vieritä ylös