Asiantuntijat

Tilintarkastaja on ensisijaisesti yhteisön osakkaiden luottohenkilö

Assistentit

Tilintarkastusassistentti Lotta Luntinen

Lotta Luntinen

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | lotta.luntinen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Otto Luoma

Otto Luoma

Tilin​tarkastusassistentti

09 752 1422 | otto.luoma@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Kristina Lyyjynen

Kristina Lyyjynen

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | kristina.lyyjynen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Julia Tommola

Julia Tommola

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | julia.tommola@tiliextra.fi

Joni Aalto

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | joni.aalto@tiliextra.fi

Keiju Frantzi

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | keiju.frantzi@tiliextra.fi​

Katja Kuivaniemi

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | katja.kuivaniemi@tiliextra.fi

Jami Prepula

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | jami.prepula@tiliextra.fi

Rastin Rostami

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | rastin.rostami@tiliextra.fi

Tommi Toivio

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | tommi.toivio@tiliextra.fi

Voimmeko olla avuksi?

Ota yhteyttä suoraan tilintarkastajiimme tai toimiston numeroon 09 752 1422.
Voit myös jättää yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Tiliextra Oy:

  • PRH:n hyväksymä tilintarkastusyhteisö
  • päätoimialana tilintarkastus jo vuodesta 1977
  • erikoistunut PK-yrityksiin ja asunto-osakeyhtiöihin
  • kuuluu kotimaiseen Tilintarkastus.fi -asiantuntijaketjuun
  • Suomen Asiakastiedon paras platina-sertifikaatti
Vieritä ylös