Asiantuntijat

Tilintarkastaja on ensisijaisesti yhteisön osakkaiden luottohenkilö

Assistentit

Tilintarkastusassistentti Joni Aalto

Joni Aalto

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | joni.aalto@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Mikaela Burgos-Mattila

Mikaela Burgos-Mattila

Tilintarkastusassistentti

Vanhempainvapaalla

Tilintarkastusassistentti Samu Jäntti

Samu Jäntti

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | samu.jantti@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Jiri Karppinen

Jiri Karppinen

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | jiri.karppinen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Anni Kinnunen

Anni Kinnunen

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | anni.kinnunen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Tommi Kumpuniemi

Tommi Kumpuniemi

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | tommi.kumpuniemi@tiliextra.fi

Toimistopäällikkö Lotta Luntinen

Lotta Luntinen

Toimistopäällikkö

050 368 8851 | lotta.luntinen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Kristina Lyyjynen

Kristina Lyyjynen

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | kristina.lyyjynen@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Rastin Rostami

Rastin Rostami

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | rastin.rostami@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Tommi Toivio

Tommi Toivio

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | tommi.toivio@tiliextra.fi

Tilintarkastusassistentti Lauri Tuuri

Lauri Tuuri

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | lauri.tuuri@tiliextra.fi

Katja Kuivaniemi

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | katja.kuivaniemi@tiliextra.fi

Jami Prepula

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | jami.prepula@tiliextra.fi

Voimmeko olla avuksi?

Ota yhteyttä suoraan tilintarkastajiimme tai toimiston numeroon 09 752 1422.
Voit myös jättää yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Tiliextra Oy:

  • PRH:n hyväksymä tilintarkastusyhteisö
  • päätoimialana tilintarkastus jo vuodesta 1977
  • erikoistunut PK-yrityksiin ja asunto-osakeyhtiöihin
  • kuuluu kotimaiseen Tilintarkastus.fi -asiantuntijaketjuun
  • Suomen Asiakastiedon paras platina-sertifikaatti
Scroll to Top
Vieritä ylös