Asiantuntijat

Tilintarkastaja on ensisijaisesti yhteisön osakkaiden

Assistentit

Aleksi Harju

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | aleksi.harju@tiliextra.fi

Emmi Kinnunen​

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | emmi.kinnunen​@tiliextra.fi

Katja Kuivaniemi

Tilintarkastusassistentti

09 752 1422 | katja.kuivaniemi@tiliextra.fi

Otto Luoma​

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | otto.luoma@tiliextra.fi​

Miro Niska​

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | miro.niska@tiliextra.fi

Toni Salenius

Tilintarkastusassistentti​
09 752 1422 | toni.salenius@tiliextra.fi

Joni Aalto

Tilintarkastusassistentti​

09 752 1422 | joni.aalto@tiliextra.fi

Harjoittelijat

Keiju Frantzi

Tilintarkastusharjoittelija

09 752 1422 

Lotta Luntinen

Tilintarkastusharjoittelija

09 752 1422 

Emma Moilanen

Tilintarkastusharjoittelija

09 752 1422

Aaro Silvala

Tilintarkastusharjoittelija

09 752 1422 

Julia Tommola

Tilintarkastusharjoittelija

09 752 1422

Voimmeko olla avuksi?

Ota yhteyttä suoraan tilintarkastajiimme tai toimiston numeroon 09 752 1422.
Voit myös jättää yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Tiliextra Oy:

  • PRH:n hyväksymä tilintarkastusyhteisö
  • päätoimialana tilintarkastus jo vuodesta 1977
  • erikoistunut PK-yrityksiin ja asunto-osakeyhtiöihin
  • kuuluu kotimaiseen Tilintarkastus.fi -asiantuntijaketjuun
  • Suomen Asiakastiedon paras platina-sertifikaatti
Vieritä ylös